Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,10 zł , zmiana od tamtej pory: 30,45%

Re: Mabion idzie na 38 zł zgodnie z rekomendacją. Chyba zawyżoną.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-27 o godz. 17:16 ~Góra napisał(a):
> Kierunek jest jeden wielka ściema dotyczy szczepionki - rekomendacja DM 38 wyznacza trend przeceny. Ale na tym nie koniec.
Oczywiście, g..oopek reko wydał, drugi goopek sprzeda. Jak ktoś pisze tak o szczepionkach to ma goooowno w głowie. Powodzenia w szpitalu jak dowiedzą się, żeś antyszczep!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -2,85% 78,40 2021-10-18 17:00:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.