Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: 141,26%

Re: Luka na 3,68 do zamknięcia

Zgłoś do moderatora
Trudno wyjaśnić czemu nie dali komunikatu - informowali oddzielnie np o tym, ze nie sprzedadzą zobowiązań emerytalnych załogi w pakiecie z działką. Obstawiam, ze jakiś pkt umowy obliguje ich do zachowania poufności, może 2 strona sobie tego zyczyła. W sumie dziwna sprawa, bo rynek czekał na tą informację.
Tak czy inaczej na coś sie dogadali bo na działce już rządzi kto inny.

https://www.schwaebische.de/landkreis/landkreis-ravensburg/wolpertswende_artikel,-altes-fabrikgel%C3%A4nde-in-mochenwangen-so-wird-es-zuk%C3%BCnftig-genutzt-_arid,11074671.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -2,54% 6,90 2021-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.