Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,83 zł , zmiana od tamtej pory: 143,11%

Re: Luka na 3,68 do zamknięcia

Zgłoś do moderatora
Tak dla przypomnienia!! Na koniec I kwartału 2010 roku wskaźnik ogólnego zadłużenia dla spółki wyniósł ...60%!! Podobna jak dzisiaj była też struktura wewnętrzna tego zadłużenia tj przewazały zobowiązania z tytułu zaciągniętych kredytów! A ile wynosił wtedy kurs spółki?? 10marca osiągnął nieco ponad 20 zł i był historyczny szczyt!! No i dalej uważasz ze zadłużenie ma znaczenie??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,57% 6,88 2021-08-02 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.