Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,83 zł , zmiana od tamtej pory: 119,08%

Re: Luka na 3,68 do zamknięcia

Zgłoś do moderatora
Tak dla przypomnienia na koniec I kwartału 2010 roku wskaźnik ogólnego zadłużenia dla spółki wyniósł... no zgadnij! Dokładnie 60%! Nawet struktura tego zadłużenia była podobna jak dzisiaj, czyli przewazały zobowiązani z tytułu zaciągniętych kredytów!! A teraz koleja zagadka?? Jaki był kurs arctica w dniu 10 marca 2010 roku??? Masz rację!!! Ponad 21złotych i był to historyczny szczyt notowań tej spółki!! I dalej uważasz ze zadłużenie ma znaczenie????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,74% 6,20 2021-05-14 17:02:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.