Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,70 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Re: Luka kontynuacji na 7.10 zł jest do zamknięcia.

Zgłoś do moderatora
Pozostaje zgadzać sie z rynkiem i trendami.Piszą o zamknieciu luki na 7,1 zł to ustawiam się bezpiecznie z oferta kupna na 7,35 zł.
I zobaczymy. 7,35 zł i można opchnąć po 8,35 zł.A 7,35 to i tak bezpieczna cena.Im szybciej tym lepiej.Mądrzy ludzie piszą o luce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -1,49% 6,60 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.