Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 6,25%

Re: luka domknięta

Zgłoś do moderatora
Zawsze jak w takich sytuacjach dyskutuje z kims na forum przypomina mi sie wierszyk z poczatku podstawowki „na straganie w dzien targowy” ktory sie konczyl mniej wiecej „po co nasze klotne, sfary glupie, wszyscy i tak skonczymy w zupie” i tylko dodaje od siebie na koncu „ugotowanej przez ofe” :) Generalnie idealnie materializuje sie ryzyko o ktorym pisalem jakis czas temu jak byla euforia-boczniak na malej plynnosci powodujacy ze jakakolwiek podaz powoduje zjazd...tylko niestety mialem nadzieje ze do konca czerwca dotrzymam i na euforii pozytywnych komunikatow wyskocze...coz, zycie pisze przewrotne scenariusze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 3,38% 15,30 2019-06-25 16:41:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.