Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,96 zł , zmiana od tamtej pory: 14,75%

Re: Lugersky tłumaczy powody odejscia

Zgłoś do moderatora
Tak trudno linka wrzucic zeby sie uwarygodnic? Odszedl bo moze. Bo nikt madry w polsce 1500h za darmo nie robi i tyle. Majac 50zl/h w przyzwoitej pracy juz 75k mialby w kieszeni a tak tylko co drugi na fb mu odpisywal krytyczne komentarze. Kazdy mialby dosc a to nie wina farm tylko ludzi ktorzy nie potrafili docenic tego co robil i wieczne pretensje mieli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 25,20 2020-05-29 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.