Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: 140,60%

Re: Ludziska kupujta groklin . O w mordere jerza ja se kupilem taniutko

Zgłoś do moderatora
Ale jesteś zacny gościu.Od pół roku nawet nie chce mi się rzucić okiem na wykres,na ślepo strzelamy i od czasu do czasu trafi się wyszczał a ty się pytasz na czym odrobić.
Inni robią to samo,co chwila są typy jakieś,jedne lepsze a drugie gorsze.
Odrobić możesz na największym śmieciu,pod warunkiem że zachowujesz płynność i nie maczasz całego kapitału w 1 wynalazku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GROCLIN 0,63% 3,20 2021-06-17 16:13:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.