Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,15 zł , zmiana od tamtej pory: 40,75%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Wykres wyświetla się poprawnie, pewnie coś źle kopiujesz.
Poniżej bieżąca aktualizacja:
https://invst.ly/q3gur - gramy czwórkę primary w bardzo agresywnej wersji. Na dzień dzisiejszy realizuje się (3)wA.. Jaką przyjmie formę dowiemy się zapewne na końcu, ale druga primary była zygzakiem, więc na zasadzie alteracji fal tutaj spodziewamy się czegoś innego. Co to będzie? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,79% 57,92 2021-12-03 17:00:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.