Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,94 zł , zmiana od tamtej pory: -27,87%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/pq4yc - c, M1. Bardzo, bardzo dawno tu nie zaglądałem, po części dlatego, że byłem zaangażowany na ciekawszych rynkach, a po części dlatego, że nie chciałem wchodzić w polemikę z forumowiczami, którzy widzieli niedalekie wzrosty powyżej 100 pln. Niestety czwarta fala ma swój parszywy charakter. Już pisaliśmy sobie o tym tu i na innych forach. W tej chwili wydaje się, że kurs papieru zaczął realizować falę (C). Zasięg korekty czwartofalowej - jak zwykle, pomiędzy f2, a f4. Dopiero po dograniu korekcyjnej piątki (C)w((4)), duża fala piąta primary i atak na 100 pln. Czy to poprawny scenariusz? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -8,26% 55,50 2021-11-26 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.