Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,54 zł , zmiana od tamtej pory: -31,94%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/bp5uf - c, W1. Czwarta primary z teoretycznym zakresem do poziomu f4 w toku. Na razie wygląda, że będzie to zygzak, ale w tej kwestii mogą być jeszcze spore niespodzianki. Czwarta to fala parszywa, o zmiennym charakterze, w której do końca nic nie można powiedzieć na 100%. Po fali C to najgorsza z fal. To właśnie w tej fali rynek opuszczają najwięksi gracze. Do ilu spadnie? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -8,26% 55,50 2021-11-26 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.