Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,40 zł , zmiana od tamtej pory: -34,53%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/au-so - c, D1 - zakładamy realizację czwartej korekcyjnej rzędu primare. Druga korekcyjna tego rzędu miała postać zygzaka więc korzystając z zasady alteracji fal być może, że tym razem będzie to coś powierzchniowego. Czas trwania drugiej fali to prawie dwa lata i tu może być podobnie. Jak już się coś bardziej wyklaruje spróbujemy nałożyć okno cenowo-czasowe. Na dzisiaj ntrzej biali żołnierze walczą i mamy piątą białą sesję. Czyżby znowu szkielet Sakata? W trójkątach, prostokątach to się zdarza. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,62% 54,60 2022-01-28 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.