Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,22 zł , zmiana od tamtej pory: -31,53%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
@Leszcz
Tym co napisałeś tylko utwierdziłeś mnie w mojej opinii. Bardzo, bardzo słaba wiedza o AT, nie mówiąc już o praktycznym jej zastosowaniu. Cała uwaga skierowana na piszącego, a nie na treść merytoryczną.
Popatrz na to. Chcesz oceniac Kwaśnego, a nie chciało Ci się nawet spojrzeć na pierwsze wpisy w tym wątku. Przypomnę Ci:
"https://invst.ly/ans17 - c, D1. W mojej opinii korekta czwartofalowa jeszcze nie dograła się i bardziej prawdopodobny jest poziom f4 niż nowe szczyty" - Post napisany przy cenie 84,88, a poziom f4 to 79,33. Czy to jets faworyzowanie wzrostów? Chyba czegoś nie zrozumiałeś.

W którym to "banku inwestycyjnym" nie wiedzą co to jest szkielet Sakata, formacja trzech białych żołnierzy? To pojęcia elementarne techniki świec japońskich, a pytania z zakresu AT są na egzaminie na Doradę Inwestycyjnego przeprowadzanego przez KNF(naprawdę, tak jest, uwierz mi). Może w Twoim "banku inwestycyjnym" takiego człowieka nie ma, może twój bank nie jest wcale taki "inwestycyjny", a może znowu czegoś nie zrozumiałeś. Chciałeś ośmieszyć Kwaśnego, a sam się ośmieszyłeś.

Załączam jeszcze raz poprzedni post bo widzę, że nie traci on na aktualności:

"Bieżąca gra była podana kilka sesji temu. Trzeba śledzić całość, rozumieć co jest napisane, wyciągnąć wnioski i jeszcze umieć je prawidłowo zastosować."

Bieżąca gra to: wypełniony szkielet Sakata, formacja trzech białych żołnierzy, opadająca linia trendu (sforsowana), osiągnięty poziom f2. Tu gra podana była na tacy. Prosta, z minimalnym ryzykiem. Nie można było przegrać. Tylko zająć pozycję i skasować zysk. Jak sam napisałeś 15%. Widzę, że tego też nie zrozumiałeś? Po prostu potrzebujesz analizy w punkt, ale tego tu nie dostaniesz.

Uff, wyszło szerzej niż zamierzałem, ale mam nadzieję, że temat Kwaśnego został wyczerpany. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -3,42% 56,98 2022-01-21 17:01:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.