Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,14 zł , zmiana od tamtej pory: -27,83%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-22 o godz. 13:56 ~Leszcz napisał(a):
> Mhm... i co wynikalo z ostatnich postow? Podczas spadkow faworyzowales wzrostowy scenariusz, przy samym dnie stwierdziles ze jednak bedziemy spadac, kurs poszedl w gore o 15% (czyli totalna wtopa, analiza bezuzyteczna rpzez duze B)
> >
> > Ale jak na typowego analityka na etacie przystalo, utwierdzasz w przekonaniu wszystkich, ze po czasie miales racje: no bo fala 5, bo szkielet sakata (haha, co to za szajs), trzej czerwoni zolnierze. I oczywiscie konkluzja, ze to czytelnik jest amatorem.
> >
> > Nie wiem czy byles kiedys osobiscie w banku inwestycyjnym robic interesy, ale jakby w powaznej instytucji doradca wylecial jka filip z konopii z jakims szkieletem sakata, to tego samego dnia by zostal zwolniony.

Proszę zostawić Kwaśnego. Prosiłam go wielokrotnie o pomoc .możesz sprawdzić . Dzięki niemu nie straciłam .i dzisiaj choć jeszcze daleko do mojej ceny to jestem bardzo spokojna . Kwaśny dziękuję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,66% 60,00 2022-01-19 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.