Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,64 zł , zmiana od tamtej pory: -27,54%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Po co tu zaglądasz jak Ci się nie podoba. Tu nie dostaniesz analizy w punkt. Nie ma obowiązku czytania postów Kwaśnego. Nicka nie zmieniam więc łatwo ominiesz. Napisz swoją analizą i ją przedstaw na forum. Bieżąca gra była podana kilka sesji temu. Trzeba śledzić całość, rozumieć co jest napisane, wyciągnąć wnioski i jeszcze umieć je prawidłowo zastosować. Dasz radę? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,86% 59,88 2022-01-19 14:50:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.