Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,75%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
czego oczekujesz od potężnego narzędzia w postaci teorii fal elliota? coś nie wyszło, to się poprawi, coś się dorysuje i można zacząć pracę na etacie za 5 000 netto jako analityk giełdowy

moja analiza jest taka, że główny trend jest wzrostowy, teraz jest korekta i trzeba się uważnie przyglądać podczas testowania maksimów trendu. kurs dojdzie do np. 90 zł i nie będzie siły na dalszy ruch w górę - będzie to sygnałem z rynku, że nastąpiła zmiana trendu na spadkowy. jeżeli kurs przebije 100 zł to w przeciągu 20-30 sesji wzrost o 15-30% i główny trend bez zmian.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,62% 54,60 2022-01-28 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.