Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,90%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Skoro wywołujesz do tablicy. Znów potwierdzam wyższość fundamentów od AT Kwaśny.
Analiza u was powstaje po fakcie a przyszłości w ogóle nie potraficie przewidzieć więc po co AT.Co otworze rysunek to inny to brak określenia kiedy i o jakim zasięgu rozwinie się F5 (skoro i ta koncepcja poszła do lamusa) widzę dziś przenumerowanie faz i znów zalążek czegoś nowego.
Kwaśny postaw szczegółową tezę czy to korekta w trendzie malejącym czy przełamanie i powrót do wzrostów a jeśli tak to o jakim zasięgu czy powrót do szczytów i ich przełamanie. Innymi słowy zachowujecie się jak historycy (opisując przeszłość) analitycy powinni określać przyszłość.
Ja choćby z fundamentów wiem że lotos będzie w okolicach 108zł za akcję a jestem tu od uwaga 7zł i średniej 22.
pozdrawiammmmmm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,38% 60,08 2022-01-18 11:43:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.