Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,12 zł , zmiana od tamtej pory: -15,07%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
i o to właśnie chodzi w spekulacji, trzeba obserwować cierpliwie i uważnie rynek, który sam da informacje czy warto już się angażować czy nie. jak ktoś ma ambicje przewidywać co do punktu gdzie dotrze rynek i w jaki sposób (zygzak, impuls itp), może się bawić w elliota, fibbonaciego czy jakąkolwiek inną metodę analizy technicznej., na dźwigni finansowej załapanie się na 20% ruch, który nawet jak będzie czwartą częścią całego trendu, to bardzo dobra operacja finansowa i bardzo zyskowna

już nie spamuję w nie swoim temacie, to był mój ostatni post - życzę powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,85% 60,40 2022-01-18 17:04:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.