Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,12 zł , zmiana od tamtej pory: -35,32%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-14 o godz. 18:49 ~tsunami napisał(a):
> LTS wg założeń analizy techn. znajduje się w bessie o wzrostach z tego poziomu nie ma co marzyć. Dalej jest wywalany czyli nie osiągnął poziomu przy którym w horyzoncie długoterminowym ( dla dużego kapitału poważnych inwestorów - fundusze lokujące na rynkach wschodzących) byłby atrakcyjny ( czytaj- dałby satysfakcjonującą stopę zwrotu z aktywów przy akceptacji określonego ryzyka ) Mamy przewagę podaży ,ucieczkę kapitału i potężny zwał w postaci wydłużonej fali c ,każdego dnia upuszczającą krew ze spółki. Moje wcześniejsze założenia pękły jak bańka mydlana i mogę tylko patrzeć na to z boku- TRZEBA ZACZEKAĆ DO ODBICIA I POTWIERDZENIA TWARDEGO DNA.

Sama prawda - rzeczowo i bez infantylnej maniery, że jutro tradycyjnie zobaczymy słońce, chmury, deszcz czy śnieg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,14% 46,00 2021-03-05 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.