Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,98 zł , zmiana od tamtej pory: -60,80%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/arpap - LB2, D1 - i juz po łykendzie. Piątkowy spadek sprowadził kurs papieru wyraźnie poniżej szczytu fali (1) co wymusza renumerację fal i zamianę PS na AS. Niestety musimy porzucić scenariusz zgrabnej korekty średnioterminowej i szybkiego powrotu w okolice poprzedniego szczytu. Wydaje się, że papier chce realizować korektę również czwartofalową, ale rzędu primary, co już nie jest łagodnym spadkiem, ale naprawdę poważnym trendem korekcyjnym rozłożonym w czasie. Czekamy na ostateczne potwierdzenie tego negatywnego scenariusza. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -2,29% 29,00 2020-10-23 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.