Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,96 zł , zmiana od tamtej pory: -58,33%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/aqk2z - LB2, D1 - to nie była udana sesja, ale na koniec sytuacja praktycznie bez zmian. 73 jest poniżej szczytu fali (1). W praktyce, dla fali (4) rzadko mamy przypadek A=C. Stosując TFE trzeba liczą pięć podfal fali C i zająć pozycję w trakcie 5wC. Nie ma dużego ryzyka bo fala piąta w 90% przypadków jest załamana - chyba jasne dlaczego. Dla korekt w formie zygzaka najczęściej jest to poziom między f4, a szczytem fali (1) Ile podfal ma już Cw(4)? Tradycyjnie zobaczymy.

PS. Powyższe rozważania są ważne tylko dla korekt w formie zygzaka. Dla innych form mamy są zupełnie inne zasady.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,68% 32,07 2020-10-20 11:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.