Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,96 zł , zmiana od tamtej pory: -40,23%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Dobry gracz stosujący TFE i zniesienia Fibo ,a także wykresy świec japońskich założył równość (co najmniej) fali a i c .Mówiąc skrótowo i nie wchodząc w to co może stać się na giełdach w Stanach wyznaczył obszar wsparcia w okolicach 73 zł. Obserwuje i pozostaje z gotówką do tej ceny i czeka na potwierdzenie wsparcia i rozpoczęcie nowej fali impulsu. Dla akceptujących większy poziom ryzyka pozostaje gra DT - jak zauważyliście wywała rano i okupienie dołka w ciągu sesji. Wydaje się to proste. Ja czekam na 73.!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,14% 46,00 2021-03-05 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.