Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,74 zł , zmiana od tamtej pory: -58,98%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Jasne. Rozumiem, że nic konstruktywnego na temat LTS nie masz. Taka krytyka dla samej krytyki. OK, też tak można, ale nie szkoda Ci czasu swojego i mojego? Poza tym jak możesz napisać, że na LTSie nic się nie dzieje? W tej chwili ma wskaźnik zmienności większy od CDR. 15% ruch w dół w ciągu 10 dni to wielka gratka. Jeszcze lepsza na CCC, ale to już inne forum. Tradycyjnie zobaczymy.

PS. O CDR przeczytamy sobie na forum CDR. Sukcesów życzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,11% 31,89 2020-10-20 10:56:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.