Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,56 zł , zmiana od tamtej pory: -62,61%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
na lotosie nic się nie dzieje, wig paliwa są słabsze od wig20

aktualnie siedzę na cd projekt, analiz nie robię bo po co? jest trend wzrostowy to kupuję i czekam, jest trend spadkowy to sprzedaje i czekam, nie czuję potrzeby "przewidywania" poziomów do których dotrze i zawróci walor, wystarczy mi że zarobię

https://www.bankier.pl/forum/temat_korekta-przed-nowym-szczytem,31620877.html

wyjście ponad 222,50 zł daje sygnał kupna, kolejny po pokonaniu 250 zł. jest pod co grać (targi e3, premiera nowej gry) a to jest najważniejsze, bo będzie się coś dziać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -2,29% 29,00 2020-10-23 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.