Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,92 zł , zmiana od tamtej pory: -40,97%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Stosuję TFE od lat z doskonałym skutkiem. To silne narzędzie i w polączeniu z siatką Fibo przynosi wyśmienite rezultaty. Jeżeli komuś się nie podoba, to przecież nie ma obowiązku czytania moich wpisów. Nicka nie zmieniam więc łatwo ominiesz. Ja Twoich sobie nie przypominam, ale może nie śledzę forum zbyt uważnie. Jak masz lepszą metodą to napisz analizę LTS, Śmiało. Dasz radę? Tradycyjnie zobaczymy.

PS. Do analizy TFE najlepsze są wykresy LB, stworzone właśnie do tego celu. Rzadko je prezentujęw wątkach bo nie są jeszcze popularne wsród forumowiczów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,14% 46,00 2021-03-05 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.