Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,34 zł , zmiana od tamtej pory: -58,82%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/aq9y4 - LB2, D1. Fala (4) nie może wejść w obszar fali (1) - to jeden z kanonicznych warunków TFE. Na razie warunek ten jest spełniony, dlatego utrzymujemy czwartofalową wersję falowania. W przypadku jego złamania potrzebny będzie swap PS<->AS. Czy wytrzyma? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 0,98% 31,85 2020-10-20 10:38:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.