Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,34 zł , zmiana od tamtej pory: -40,52%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-07 o godz. 18:31 inzynier10 napisał(a):
> a czy tradycyjnie zobaczymy fala 4 nie może nachodzić na falę 1? tradycyjnie zobaczymy, ale chyba teoria elliota sugeruje, że twoje wykresiki mogą iść do kosza

inni też to zauważyli:
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-lts-tfe,31884483.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,14% 46,00 2021-03-05 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.