Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,70 zł , zmiana od tamtej pory: -41,83%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
F4 to również poziom wg ciebie nawet 74zł jeśli tak niewielu wytrzyma i pytanie bo naruszony został trend wzrostowy więc pytanie  czy to korekta czy bessa na akcjach?
na ile realny jest powrót do wzrostów wg. Ciebie?.
Fundamentalnie niewiele się zmieniło ale makro zaczyna straszyć.
Pytanie nawet czy długoterminowo LOTOS ma szansę przebić trwale 100zł rekomendacje od 60-108

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,97% 46,36 2021-03-05 16:10:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.