Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,38 zł , zmiana od tamtej pory: -44,16%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Każdego dnia ~2 h przy compie AT trzy programy ,symulacje zachowań kursu i jak kształtują się na tych poziomach wskażniki. Tak od '95 a wcześniej od początku na parkiecie rzeczywistym drewnianym dębowym na górze w domu byłego KC KRZYCZAŁO SIĘ -KUPIĘ lub SPRZEDAM. Podejrzewam ,że będę na rynku do końca - to cholernie wciąga , wiecie w czym rzecz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 6,14% 46,00 2021-03-05 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.