Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,16 zł , zmiana od tamtej pory: -61,39%

Re: LTS TFE

Zgłoś do moderatora
Oczywiscie, że diament był tylko nie wypełnił się teoretyczny zasięg jego ruchu (projekcja nie była jakaś oszałamiająca i mieściła się w ramach fali B, nie wiem skąd pomysły na na jakiś wystrzał, to dziecinada). Jeżeli falowanie w trendzie wzrostowym jest poprawne, to brakuje jeszcze fali (5). W mojej opinii papier w dalszym ciągu realizuje falę (4). Fala ta nie osiągnęła jeszcze dna , którego spodziewam się na poziomie f4 (ze squeez'em lub bez). Dopiero z tego poziomu oczekuję rozwinięcia pięciofalowego ruchu w górę w jednym z trzech wariantów - załamana, regularna lub wydłużona. O jej zasięgu będzie jeszcze czas napisać. Na GPW królują piąte załamane, ale nie jest to wcale 100% reguła. Czy to poprawny PS? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,81% 32,11 2020-10-20 11:17:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.