Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,49 zł , zmiana od tamtej pory: -7,83%

Re: Loza parkietu:jedyny sukces gpw w ostatnim czasie?No kto?Bingo

Zgłoś do moderatora
te obroty to sie tycza oczywiscie ryvu tam twój kolga pkc nastepny golas bez papiru bardzo ucieszony ze spadku na tym ogromnym obrocie -wciaz zapominam ze mam 1k selvity plus 1k extra ryvu,jak to mowia ko sie smieje...-ja mam czas postoje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA 2,06% 23,50 2019-12-11 09:14:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.