Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 977,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,90%

Re: Lop 31k. Na kasowym 315mln obortu.

Zgłoś do moderatora
Re: Re: Autor: kat76 [37.30.25.*]2021-04-21 15:37
Ja też mam w mBanku w koncie i u brokera, wpisz sobie mforex i zobaczysz z czym to się je, jest też demo, możesz zobaczyć czy warto, na nie narzekam :) przykładowo jeśli za pozycje L wezmą 100pln depo to za przeciwstawna 2 PLN? Taka skala jest mniej więcej.. Gdybyś chciał. Mi oge się zalogować i podam później dokładnie....

Jeden o chlebie, a drugi o niebie.
Nie chciałbym mieć takiego pracownika w swojej firmie jak autor powyższego posta.
@malarz30 pytał o grę pozycjami przeciwstawnymi na KONTRAKCIE FW20, a ponieważ jego broker nie oferuje subkont, tzw. wielu portfeli, więc pozycję przeciwstawną che otwierać na swoim rachunku u innego brokera. Ponieważ na GPW obowiązuje kalkulacja portfelowa, więc na obu rachunkach brokerzy zablokują malarzowi na dzień dzisiejszy po 3972 zł depozytu zabezpieczającego.
Natomiast u brokera foreksowego można otworzyć pozycje przeciwstawne na tym samym rachunku, a depozyt zabezpieczający jest liczony jako średnia z wszystkich pozycji, zabezpieczająca pozycję przeważającą.

PS. Na pozycji przeciwstawnej L otwartej po 1970 można było do tej pory zarobić już 9 pkt, ale lepiej byłoby zamknąć podstawowe S i dopiero potem otworzyć L po 1970.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,50% 2 232,00 2021-12-09 10:43:37
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.