Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 983,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,90%

Re: Lop 31k. Na kasowym 315mln obortu.

Zgłoś do moderatora
Proste pytanie, czy ktoś z was widział dzisiaj po otwarciu rynku terminowego chęć graczy do podnoszenia kursu kontraktu FW20?
Ja widziałem działanie odwrotne, chęć do jego obniżenia.
To duzi gracze nadają ton grze, a nie to co widzimy w otoczeniu. Czasami to co widzimy na bazowych jest zgodne z działaniem grubasów na naszym rynku, ale nie zawsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,09% 2 219,00 2021-12-09 12:26:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.