Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 982,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,26%

Re: Lop 31k. Na kasowym 315mln obortu.

Zgłoś do moderatora
Re: OFE Autor: ravcio [212.160.230.*]2021-04-21 12:14
Kat ty jesteś "stary wyga" to wiesz o co mi chodzi. Świat spekulantów i instrumentów pochodnych jest okrutny i brutalny, nie ma sentymentów bo to gra. Zwykły inwestor mający akcie nie znający FW nie zrozumie tego dopóki nie spróbuje i żyje sobie w nieświadomości ze wycena akcji zależy tylko od fundamentów. Wiem co mówię bo też tak kiedyś myślałem.

Każdy biznes jest okrutny i brutalny, bo to jest walka. Tak było zawsze, i tak pozostanie.
Giełda, a szczególnie gra na rynku terminowym, to ciągła walka o przechytrzenie przeciwnika. Jeżeli ktoś nie potrafi czytać wykresu ceny, wolumenu i lopu, a gra na kontraktach terminowych, to niestety, ale jest skazany na porażkę.
Wróżenie z fusów nic nie pomoże. Ty niestety jeszcze nie potrafisz czytać śladów zostawianych przez dużych graczy. Ciągle fantazjujesz co by było gdyby. Któregoś razu zapłacisz za to wysoką cenę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,18% 2 225,00 2021-12-09 11:42:52
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.