Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 995,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,33%

Re: Lop 31k. Na kasowym 315mln obortu.

Zgłoś do moderatora
Dziamdziaki tylko narzekają, banan to, banan tamto, a inteligentni gracze łoją kasę grając DT, jak to robią animatorzy. Czekanie na wodospad, czy na rekordowe szczyty to domena leni, którzy by chcieli zarabiać, ale nie chce się im obserwować rynku, jak to robią day traderzy. W swej naiwności liczą na wykreowanie się wyraźnego trendu, aby te ich systemiki wykonały za nich robotę. Nie tędy droga. Tak jak stara ekonomia odchodzi do lamusa, tak też dawna giełda to już przeszłość. Jutro znowu napaleńcy na wodospad będą narzekać na nieprzewidywalność banana.
I dobrze im tak, leniom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,31% 2 221,00 2021-12-08 17:04:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.