Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,02%

Re: List otwarty fundacji TCN

Zgłoś do moderatora
proponuję gotowca(ew.bazę) którego KAŻDY akcjonariusz Energi (i nie tylko) powinien wysłać do kandydata/ki ze swojego regionu,lub do samego szefostwa danego komitetu wyborczego powinno być tego setki takich @@@ w ich skrzynkach.
Bo,kiedy?jeżeli nie teraz,i kto?jeżeli nie My,akcjonariusze Energi
Jest Nas tysiące,niech się trochę postarają o Nasze i Naszych rodzin głosy
Dzień dobry
https://przeciwnaduzyciom.pl/walczymy-o-polski-rynek-inwestycyjny-list-otwarty-do-kandydatow-na-poslow-i-senatorow-rp/
Jako potencjalny Pana/i wyborca,ale również akcjonariusz Energi proszę by zajął Pan/i oficjalne stanowisko odnośnie listu fundacji TCN.Jest nas,akcjonariuszy inwestujacych na gpw setki tysięcy,z rodzinami to spory elektorat.Zwracam również Pana uwagę,że problem dotyczy milionów obywateli naszego kraju,to tylko pozornie problem akcjonariuszy Energi i ich traktowania przez sp.Wszyscy mamy jednostki uczestnictwa w OFE czy PPK,nawet ci którzy nigdy "jednej" akcji osobiście na gpw nie kupili.Prawidłowo funkcjonujacy rynek inwestycyjny to finalnie m.in.wyższa emerytura każdego z Nas.
Z uszanowaniem
................................

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 7,39% 12,35 2024-02-26 16:43:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.