Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 525,00%

Re: Likwidacja grupy kapitałowej Everest

Zgłoś do moderatora
Ja widzę dwie opcje:

A) Ktoś chce przejąć firmę żeby wejść tylnymi drzwiami na giełdę. Jeżeli ustalona cena wykupu za akcję jest wyższa niż aktualna, to chce kupić później mniej droższych akcji

B) Ktoś się dowiedział o planach wykupu firmy (lub planach o wycofaniu z giełdy) za konkretną cenę za akcję więc kupuje żeby sprzedać drożej jak będzie wezwanie do wykupu (karalne wykorzystanie niepublicznych informacji)

Ktoś dorzuci jakieś inne pomysły?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EVEREST -9,42% 6,25 2020-03-30 15:19:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.