Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: 102,17%

Re: LIDER_OZE_Z_GŁÓWNEGO_PARKIETU

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-17 o godz. 15:21 ~MLSYSTEM napisał(a):
> https://www.wnp.pl/energetyka/ml-system-rozpocznie-produkcje-fotowoltaiki-dla-samochodow,357948.html
> >
> > https://mlsystem.pl/szyby-ktore-daja-prad-ewolucja-energetyczna-dzieki-kropkom-kwantowym/
> >
> > https://mlsystem.pl/szyby-ktore-daja-prad-ewolucja-energetyczna-dzieki-kropkom-kwantowym/
> >
> > PREZENTACJA OPATENTOWANEJ TECHNOLOGII
> > https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=C5BkZLR_exE&feature=emb_logo

nowe technologie to śliska sprawa, jak ktoś nie ma zaplecza i kupy kasy to naprawdę może umoczyć, w dzisiejszych czasach liczy się bezpieczeństwo inwestycji ML System robi fajne ale niszowe rzeczy. Okna? oj jeszcze długo nie wejdą pod strzechy nasze bo cena choć spadła to wciąż duża no i ta wydajność taka sobie. Elewacje PV? jak ktoś ma kasę i gest? może za parę lat będzie wydajniej. Jeśli ktoś dalej nie kuma do czego piję to polecam film "Projekt Koliber". Dla ML było by lepiej by przenieśli wszystko do Chin, więcej zarbią. Jako ich rodak oczywiście kibicuję ML-owi i życzę wszystkiego najlepszego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -9,36% 46,50 2020-10-26 17:04:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.