Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -15,68%

Re: Letus 18 zl Labocanna 28 zł Softblue 38 zł?

Zgłoś do moderatora
Dziękuję za merytoryczną odpowiedź.
Dokładnie tak, wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy, jak wyglądają realia NC. Jeśli spółka lub spekula ma interes w pompowaniu kursu to mamy sytuacje jak na Letus czy Labocanna. A wiadomo że tutaj najpewniej szykuje się taki rajd, żeby tylko Pudel dał dla brata szansę na sprzedaż akcji pod budowę CBR. Oczywiście, kurs rzędu 38 zł ciężko by miał obronić ale zobaczmy jak utrzymuje się to na Labocanna. Dla Invention zapewniłoby to możliwość komfortowego wyjścia z akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 1,54% 0,53 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.