Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -14,72%

Re: Letus 18 zl Labocanna 28 zł Softblue 38 zł?

Zgłoś do moderatora
Mi wystarczy na dzis 3,8 zł. To na dziś. Natomiast jak Kierule beda biznes SBE i INM rozwijać i zarabiać to wszystko możliwe.
Kto przy kursie Labocanny przy ok 0,07 czy ponizej pomyslał, że zrobią 28 zł czyli +40 000%

Dla pokazania trollom skalę to np. kto kupił akcje za 1 000 zł mogł zainkasować....400 000 zł.

Tak wiec na giepewu nic mnie nue zdziwi jak i 38 zl na Softblus czy na Invention.

Letus Capital nie tak dawno miał kapitalizacje ponad 1 mld zlotych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,57% 0,53 2021-07-27 15:34:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.