Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: 32,38%

Re: Lek 1-MNA Pharmeny, a badania w Nowym Jorku

Zgłoś do moderatora
Drogi wuju,
Odpowiadaj na pytania konkretnie nie cytuj niekonkretnych informacji zarządu, bo nikt cię do tego nie upoważnił.
/ przy okazji wytłucz tu wszystkim, co znaczy termin w "pierwszej kolejności"?!
- i nie wprowadzaj więcej bliźnich na minę ! bo Ci co się zasugerowali powielanymi przez ciebie cytatami z artykułów sponsorowanych są już na -50%
PS
Jeżeli nie potrafisz wskazać konkretnych dat granicznych, to proszę przestań już plumkać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -16,77% 13,90 2020-10-28 16:11:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.