Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,60 zł , zmiana od tamtej pory: -19,90%

Re: Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
kwartalny zysk BYŁ 5 baniek. w tym kwartale wydają i księgują naczepy po zweryfikowaniu cen. Nawet anal z Trigona przyznaje, że 3kwartał był najgorszy.

Konsensus zakładał wyższe przychody, przestrzelili o jakieś 20mln, to i zysk mniejszy. Z drugiej strony już w październiku w Polsce skokowo wzrosła sprzedaż o jakieś 120szt Wygląda to jakby specjalnie zmniejszano sprzedaż żeby kolejne sprzedawać już po lepszych cenach. Zobaczymy jak będzie w listopadzie.

Kolejna rzecz -skoro zwiększają CAPEX z 45-50 do 70mln, to raczej z optymizmem patrzą na przyszłość.

A rynek jak to rynek, raz hurra do góry (im mniej danych tym lepiej) , a potem w dół bo "zarząd nie umie". Rynek nigdy nie jest winny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -0,13% 7,69 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.