Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: -6,32%

Re: lecz sie. 4 razy 0.502?

Zgłoś do moderatora
Co tu tylu frustratów? Nie powiedziałem ze ja zbijam cenę do 0,5 zł tylko że MOŻNA skorzystać z okazji i sprzedać po0,56 kupić po 0,50 .Lub około.Teraz jakby w tym kierunku.I nawet po niewczasie nie pisałem że ja tak zrobiłem.Bo nie piszę po czasie po ile kupiłem tylko w trakcie i przed przewidywanymi spadkami lub wzrostami.A w ogóle to dużo tu oszołomów,frustratów i wszelakiej maści agresorów.Domyslam sie że to efekty nadużywania alkoholu i typowe dla tego kraju.Spotkanie normalnego gości z którum można wymienić opinię ,nawet nie zgadzać się z uprzejmością i uśmiechem graniczy z cudem.Może więcej spacerów....?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,40% 0,50 2023-02-03 16:25:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.