Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -32,99%

Re: Lecimy w dół

Zgłoś do moderatora
Bez sensu, zmiana kursu po jakimś komunikacie z ... niby czego? Generalnie Spółka się rozwija, przychody rosną, pensje i koniunktura rośnie, koszty też rosną i zysk spada. Część firm choćby płaci płatnością podzieloną - co ma wpływ na przepływu gotówki, odliczenia od leasingu są znacznie mniejsze, koszty kredytów wzrosły etc. Suma ciężej jest dla biznesu dzisiaj i to widać po zysku. Co nie oznacza, że Spółka jest w odwrocie. Spodziewacie się spadków jak przy Altusie, a tu żadnych afer, prosty biznes który rośnie - trzeba trzymać ze Spółką a nie cisnąć na dołki. W długim terminie będzie po 20 PLN ale to bardzo odległy horyzont.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,56% 6,50 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.