Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -33,01%

Re: LECIMY NA 8ZŁ

Zgłoś do moderatora
Dzieciaki w szkołach śmieją się z innych którzy oglądają nic nie wnoszącą ekipę. Ekipa jest traktowana za ułomów i jest presja na innych. Dobrze wiedzą, że Ci ludzie nawet wysłowić się nie potrafi. Wyświetlenia spadaja bo nawet 12latki zaczynają zauważać scam jaki Karol tworzy. Do tego śmieją się z jego partnerki,że na osobę top1 ma bardzo niski zasób słownictwa i traktuje widzów jak ameby. Doczekali się opinii i sami sobie na nią zapracowali tymi rzeczami z aliexpress.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST 0,58% 6,90 2021-12-03 16:43:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.