Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,42 zł , zmiana od tamtej pory: -28,60%

Re: Lecimy na 5 zł z tym gniotem. Naganianie nie pomoże

Zgłoś do moderatora
te akcje są wart 18-20 zł i na tyle do końca wakacji polecimy, chyba że Łotysze cały zysk wyprowadzą na spłatę zadłużenia i swoje olbrzymie nagrody, jeśli znowu pokażą kiepskie wyniki to za 3 tygodnie i w sierpniu to jestem skłonny zgodzić się z autorem tego postu że może być nawet i 5 zł ale wtedy będzie jawne dymanie i lekceważenie drobnicy przez władze spółki.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -1,85% 7,44 2021-10-15 16:45:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.