Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -47,22%

Re: LAUREN PESO!!!!JEDZIEMY W GÓRĘ!!!!NA 1 PLN !!ZARAZ WIDŁY!!!!

Zgłoś do moderatora

>
> no KOSMOS pora bys zrozumiał co to uśrednianie buahahaha

-4% Powoli powtórz niesmiertelne prawo straty

Widz wiemy że potrzebujesz X a masz 25% w plery więc będzie tak.... oddajesz teraz i najwyżej podnosisz próg wyjsćia na 0 DO 19gr

ŻADEN wstyd... no gra sie nie powiodła.... CZAS CZAS CZAS.... budjem żdać jak Sałdaty w okopach pad Maskwom Panimajesz Ruska

Kosmos nabierze szacunku do waloru a wy poratujecie kolegę bo odbierzecie po nie zaniżonej cenie...

I CO HARASZO?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 4,66% 0,06 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.