Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,85 zł , zmiana od tamtej pory: -5,68%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
mnie naprawdę nie obchodzi czy Ty kupujesz, sprzedajesz, zarabiasz, czy tracisz, do niczego też nikogo nie namawiam, ponieważ mnie to nie interesuje co ludzie robią ze swoim kapitałem, pisze wyłącznie o spółce, jak masz coś do napisania na temat Mab to chętnie posłucham, nie wiem dlaczego tak wiele osób zamiast skupić się na spółce robi wycieczki personalne skupiając się na użytkownikach forum, podejrzewam że tak jest zdecydowanie prościej niż napisać coś sensownego o samej spółce lub kursie, w każdym razie powodzenia w uśrednianiu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 2,90% 20,61 2022-09-30 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.