Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,88 zł , zmiana od tamtej pory: -9,23%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

@all... a nie uważasz, że każdy inwestując na giełdzie jest dorosły i ma prawo robić co chce ... ? I inwestować w co chce i ile chce ... :)
Ja założyłam konto sobie jakieś 1.5 roku temu ... nie mając doświadczenia w ogóle ani wykształcenia w tym kierunku ...
Zaczynałam małymi krokami... najpierw obserwowałam jak to wygląda... następnie inwestowałam mniejsze kwoty... potem większe... i na Biomedzie zanim okazało się,że nie zatwierdzili Immunoglobuliny na zbyt małą liczbę przeprowadzonych badań w przedziale do 5 dni kiedy to takie i inne leki mają największe znaczenie by powstrzymać daną chorobę, miałam 2 razy na plusie. Raz 12 tyś. a raz 14 tyś i spadło mi to gdyż może i byłam naiwna gdyż wierzyłam w to, że zatwierdzą to. Może dlatego, że prauję jako medyk i mam w pracy do czynienia często z taką formą leczenia jak immunoglobulina.
Dzięki temu nauczyłam się czegoś więcej tutaj i postanowiłam zmienić taktykę tutaj mojego inwestowania ..i nie mam zamiaru sprzedawać akcji ze stratą tylko dokupuję by uśrednić cenę...i cierpliwie czekać na lepsze czasy :)
Ja wierzę w spółki tego pokroju i dlatego wiem, że warto poczekać ;)

Ps. Nic tak nie uczy pokory jak nauka na własnych błędach.. ;) więc pozwól all innym je popełniać by się sami nauczyli ;)
Jak wiesz lub nie to jest nalepsza forma nauki... bo innych niezbyt chce się słuchać co mówią czy piszą nawet gdy mają rację i chcą dobrze ;)

@niemieckidrwal.... dobrze prawisz... ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -3,64% 19,86 2022-10-03 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.