Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,81 zł , zmiana od tamtej pory: -8,48%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
nie wiem co masz na myśli, zazwyczaj życzę ludziom mnie otaczającym "dobrze",dzięki trafnej ocenie spółki ochroniłem kapitał, wcześniej wielokrotnie spółka dała zarobić na spekulacyjnych wzrostach, ale to nie o mnie chodzi tylko o spółkę i jej fundamenty, czas pokazuje że w większości byliście w błędzie, może to wynika z braku umiejętności czytania raportów, a może z życzeniowego podejścia do prezentacji, może czas wyciągnąć wnioski i skupić się na spółce (dzisiaj każdy widzi "jaki koń jest" )i zarządzie a nie uczestnikach tego forum?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 0,50% 19,96 2022-10-04 17:01:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.